8 червня 2015 року відбулася зустріч студентського профактиву зі студентами медичного коледжу академії.

4 2
«Студентство завжди було у нас рушійною силою будь-яких змін і будь-яких перетворень. Це ваша країна і вам будувати її майбутнє»— зазначив голова студентської профспілкової організації Онбиш Андрій. Саме про пріоритети вступу у профспілку та плідну співпрацю йшлося під час зустрічі.

6

Зустріч відбулася в форматі діалогу, тож студенти мали змогу поставити свої запитання представникам профспілкової організації студентів академії.

Щирість та відкритість панувала під час усієї зустрічі. Найперше їх цікавили перспективи та переваги при вступі у профспілку. На всі запитання студенти отримали максимально вичерпні відповіді чим були повністю задоволені.

1 3

 

Зокрема, було укладено угоду про тісну співпрацю студентів медичного коледжу та академії, активного та безпосереднього включення студентів коледжу у студентське життя академії, створення спільних заходів, туристичних екскурсій, тощо.

Наприкінці зустрічі голова студентської профспілкової організації подякував усім присутнім за увагу та активне живе спілкування, а студенти і представники самоврядування подякували профспілковому комітету за те, що вони відвідали медичний коледж академії.

5

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.