З днем народження, духовна столице України!
Щорічно 23 вересня полтавці святкують день свого міста, приурочений до Дня визволення Полтави від німецько-фашистських загарбників, що відбулося в 1943 році. Традиційно цього дня влада і жителі міста покладають квіти та вінки до пам’ятних меморіалів, схиляючи голову перед світлою пам’яттю наших захисників, котрі загинули відстоюючи незалежність рідної землі.
З нагоди свята, відбулась зустріч активу студентського профкому з ветеранами- героями війни, на якій вшанували пам’ять всіх тих, хто кров’ю і потом відстоював нашу перемогу – загиблих у Другій світовій війні! Адже ми не повинні забувати таке!
Від щирого серця хочеться привітати всіх з Днем міста! Низький уклін та шана українському народу за їх героїчний подвиг, самовіданність та безкорисну любов до Батьківщини у тяжкі для країни роки! Віримо і надіємось, що скоро запанують мир та спокій на нашій землі, процвітатиме незалежна ненька Україна!
Нехай же зростає та квітне наше улюблене місто, об’єднуючи нас у велику та небайдужу громаду! Хай злагода, добробут, родинний затишок, взаємна повага та довіра панують у кожному домі!Мирного неба над головою! Слава Україні!
[ngg_images source=”galleries” container_ids=”4″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”800″ gallery_height=”600″ cycle_effect=”fade” cycle_interval=”10″ show_thumbnail_link=”0″ thumbnail_link_text=”[Показати мініатюри]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.