Вже декілька років поспіль студенти академії навідуються до полтавського дитячого центру «Любисток», де їх з радістю зустрічають вже знайомі діти.

s1S8AeIw6gQ

Цей рік не став виключенням. Чарівна казка, підготовлена профактивом студентів ВДНЗУ «УМСА», змогла розвеселити не лише маленьких вихованців центру, а й їх вихователів. Дітлахи поринули у чарівну атмосферу новорічних свят насичену танцями, хороводами, конкурсами. Дехто з дітлахів набував навички роботи із комп’ютером, усі з радістю розповідали вірші. А казковий чарівний дракон, у виконанні профорга 2-го курсу медичного факультету №1 Владислава Губанова, слухав бажання діточок та зобов`язався — попросити святого Миколая виконати їх усі до останнього!
2OEDTUoIEY0 2K9qkKhtsrslSOq7of365Q     Цього разу, із Вашою допомогою, ми змогли зібрати ще більше подарунків, теплих речей, канцтоварів, засобів гігієни та солодощів! Дуже приємно, що до акції особисто долучилися: студентство академії, волонтерський загін «Турбота», Профспілкове бюро медичного колледжу, викладачі, а саме: доцент кафедри гістології, цитології та ембріології Пелипенко Лариса Борисівна. Діти, у свою чергу, надали величезний заряд позитивних емоцій і сподіваємося, що це взаємно! Адже немає нічого кращого, ніж щира посмішка дитини та її вдячність за турботу.

41KUGOpWDJ4 l6lsLMpr7AI     Від імені дітей-вихованців центру «Любисток» хочемо подякувати всім, хто не залишився байдужим та долучився до збору подарунків і допоміг нам порадувати дітей напередодні свят! Чекайте наступних акцій! Адже у нас вже є нові замовлення від маленьких друзів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.