Тематикою свого походу активісти профкому вибрали «Навколо світу за 80 днів». Завдяки зусиллям наших студентів, дітки віком від 3 до 18 років, змогли думками відвідати такі країни світу, як Англія, Франція, Японія, Грузія, побувати у Бразилії, Індії, Арменії та інших куточках планети. Розповіді, цікаві факти та легенди діти слухали із захопленням. Та це ще не все. Складання пазлів наввипередки, майстрування оригамі та навіть майстер-клас з танцювання лезгінки не залишили байдужими навіть вихователів центру «Любисток». Обидві сторони отримали море позитивних емоцій та вражень.

 


Спільними зусиллям було зібрано близько 17 пакунків із солодощами, іграшками, одягом, книжками та канцтоварами. Виносимо велику вдячність усім студентам, хто долучився до акції! Особлива подяка кафедрі гістології, цитології та ембріології.

Наступний похід планується до дня святого Миколая. Діти також вже висловили свої побажання на наступний раз і вже з нетерпінням чекають на нову зустріч. Тож ми дуже розраховуємо на вашу підтримку й надалі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.