«Ніхто не забутий, ніщо не забуте!»

Як і кожного 9 травня, вже 71 рік поспіль, мільйони людей по всьому світу вшановують пам`ять загиблих у Другій світовій війні. Сьогоднішній день не став виключенням. По всій Полтаві видно не тільки старше покоління, але й молодь, на грудях яких яскраво майорить червоній мак – символ пам’яті жертв усіх бойових дій, починаючи з 1914 року.

Студентський профком, а також студенти нашої академії із задоволенням приєдналися до урочистого параду до «Дня Перемоги». Традиційно, делегацію від УМСА очолила адміністрація академії, а також викладачі. І найголовніше, що навчають нас не лише ті, хто вшановують пам’ять загиблих, але й ті, хто воював з ними пліч о пліч. Професор Дудченко Максим Андрійович – гордість нашої академії.  У 1943 році Максим Андрійович закінчив Ленінградську Військово-медичну академію, був учасником бойових дій Великої Вітчизняної війни та нагороджений 5 бойовими орденами і 25 медалями. І тепер передає свої знання майбутнім поколінням.0y1k2CN22yI

Приємно, що вже стільки років минуло, але люди не забувають тих, кому ми зобов’язані життям. Хочеться висловити безмежну вдячність нашим ветеранам, живим та загиблим, які боролися за чисте небо у нас над головою, за майбутнє для наших батьків, нас і наших дітей. І хоч, напривеликий жаль, тих, хто бачив жахи 41-45го років залишилося дуже мало, їх подвиги ніколи не будуть забуті, жертви ніколи не стануть даремними, а краса врятованої ними землі ніколи не зів’яне. Ніколи знову! З Днем Перемоги!

A6ZpvsJSlO8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.