“Вишиванка – символ краси української душі”

З нагоди Дня міста у Полтаві пройшов грандіозний парад “Полтава вишивана”. Мешканці та гості міста, студенти і викладачі навчальних закладів, представники влади на чолі з міським головою Олександром Мамаєм пройшли урочистою ходою від Соборного майдану до парку “Перемога”. Актив студентського профкому також із задоволенням приєднався до масового дійства.
Вже 5 рік поспіль полтавці приємно вражають колоритністю українського одягу з різноманіттям традиційних стилів вишивки. Святковий настрій не покидав ні на хвилину, адже після параду учасники мали змогу відвідати ярмарку, майстер-класи, підкріпитися смаколиками та взяти участь у різних конкурсах.
Незважаючи на хмарну погоду, на фоні блакитного неба майоріли українські прапори, на обличчях присутніх сяяла щира посмішка, а в очах віддзеркалювався патріотизм – любов до Батьківщини!
[ngg_images source=”galleries” container_ids=”5″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”800″ gallery_height=”600″ cycle_effect=”fade” cycle_interval=”10″ show_thumbnail_link=”0″ thumbnail_link_text=”[Показати мініатюри]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.