Боулінг – це чудовий вид спорту, активного відпочинку або просто розваги. Останнім часом гра в боулінг по-справжньому стала популярним заняттям і відпочинком в усьому світі. Кожна людина, хоч раз у житті, повинна  спробувати боулінг на “дотик”, а той хто  випробував на собі це задоволення, не раз захоче знову і знову насолодитися черговою партією!

 

Саме тому, студентський профком УМСА разом з ТРЦ «Турбіна», 22 травня провів турнір з боулінгу серед команд академії, за звання кращої.

У результаті запеклої боротьби у фінал вийшло три команди : «Веселые шарики», «Люкс с курицей» та «Ультиматум».

Під час тривалих протистоянь визначився переможець . Ним стала команда « Веселые шарики».   За перемогу команда здобула безліч приємних призів від ТРЦ «Турбіна», а також пам’ятну кеглю, в знак подарунку.

 

Також визначилися найкращі гравці. Ними стали: харизматичний та веселий Левченко Артем (капітан команди «Веселые шарики»), а також чарівна й неповторна Еліза Дубровіна (капітан команди «Ультиматум»).  За свою професійну гру вони отримали пам’ятні шари від організаторів.

 

Хочеться згадати слова великого тренера Валерія Лобановського : «Гра забувається, а результат залишається в історії». Тому студентський профком бажає подальших успіхів всім учасникам, а також нових результатів!

Детальніше тут.

Осипенко Євгенія

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.