Весна цього року видалась занадто спекотною… Сонце розжарює асфальт (точніше ті «асфальтоподібні» клапті на дорозі), а «пляжний сезон» офіційно вважається відкритим. Саме той «сезон», коли короткі спідниці та напівпрозорі сукні милують твоє око;  коли в сумку замість книжок  ледве вміщується купальник (та ще й рушник!), а автобуси маршрутом «Південний вокзал – Центр – Половки – Алмазний – Південний вокзал» прямують точно не на фізику чи інформатику, а «Південний вокзал – Алмазний – Розсошенці – Горбанівка» не на терапію/деонтологію. А ти, простоявши двохкілометрову чергу за пляшкою прохолодної води, з мріями про відпочинок прямуєш на пари… І де ж тут взятися гарному настрою?

Щоб кудись подіти ще 20 хвилин до початку пари, заходжу «ВК» à групи à  запрошення «ASPIRIN coMEDy». Що ж, переді мною, так би мовити обіцяне «Лучшее средтство от скуки!». Беру мобільний, відкриваю календар: «Так… 21 травня Середа? Чудово!». Ще пару дзвінків компанія зібрана і квитки в кишені. Вирушаємо!

Вечір обіцяв бути приємним… Передчуття не підвело: зала клубу «PODIUM» вітала гарним настроєм та приємною мелодією, а на столі скромно лежала «Аскорбінка». Ми студенти, як то говорять, народ голодний і довго нею милуватися не стали. Через кілька хвилин на сцені з’явилося двоє хлопців, наші ведучі Дмитро Петрук і  Віталій Драбовський. Задавши лад святу, вони передали естафету своїм колегам, неповторному дуету «Резус +», у складі Бадаляна Григорія та Каленюка Дмитра. Хлопці  заразили всю аудиторію сміхом. Так-так, саме «заразили», і цей вірус уражав кожного глядача нещадно і безжалісно, розвиваючись швидко (для уточнення: інкубаційний період менше 1 секунди). Не встигли наші м’язи преса відпочити, як на сцені з’явився новий, нещодавно сформований дует «Іценко-Кушинга».  Омельяненко Ростислав та Дяуленко Дмитро стовідсотково змусили б «Царівну Несміяну» ридати від сміху з першої хвилини, а що ж тут говорити про нас, звичайних смертних…

Своїм виступом зачарував усю публіку чемпіон світу з електрик бугі Влад Гречка. Саме в цей момент в поглядах глядачів можна було прочитати: «Як? Як це можливо?». Зірвали море овацій авторськими жартами про життя студентів-медиків талановиті хлопці Владислав Телегань та Андрій Фіненко, а Іван Зутіков подарував нам чудовий звук всього дійства. І ледь не забула відмітити неперевершену і дуже реалістичну пісню «Не став н/б» у виконанні всіх учасників заходу.

З гарним настроєм повертаюсь додому, глядачам бажаю таких, як і сьогодні, щирих посмішок, учасникам – нових жартів і надхнення. До нових зустрічей!

 

Детальніше тут.

 

Ткаченко Тетяна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.