Український козак і воїн, запорізький козак і лицар – це нероздільні питання : коли говорили про козака, то розуміли, що він неодмінно – воїн, коли ж говорили про запорожця, то , обов’язково бачили у ньому лицаря. А коли говорять про студента Української стоматологічної академії, то це і безстрашний лицар, і мужній воїн, і ерудований науковець, і талановитий танцівник-співак, і романтичний герой і впевнений у собі учасник «Містер УМСА»! Так! Цей конкурс відбувся! Вперше! Яскраво, вражаюче, незабутньо! 7 хлопців, 5 конкурсів, 12 чарівних журі, 500 вболівальників, 26 березня, concert-hall «Villa Крокодила»!Справжній чоловічий конкурс «Містер УМСА 2014»!

Наші учасники довго вагались, довго визначались ,і все ж таки…наважились. Мостафа Неамат Заде (5 курс, стоматологічний факультет), Дмитро Каленюк (3 курс, медичний факультет), Бейгул В’ячеслав (5 курс стоматологічний факультет), Артем Саркісян(1 курс зуботехнічного відділення), Безорудько Дмитро(3 курс стоматологічний факультет), Звірянський Владислав (1 курс стоматологічний факультет) та Коломійчук Денис (4 курс стоматологічний факультет) змагалися за звання кращого з кращих.

Не дивлячись, що це – чоловічий конкурс, він пройшов різнобарвно. «Містер УМСА» вразив всіх присутніх феєрією талантів, починаючи зі співу Мостафи та Артема, розігріваючи глядачів жартами та стрибками Дмитра Каленюка, дозволив насолодитись грою на саксофоні Слави, запальними й романтичними танцями Дениса та Влада і , навіть, покуштувати салати від Дмитра Безорудька!

І хто б яким лицарем чи воїном не був, кожен прийшов за своїм : хто за враженнями, хто за новими вміннями, хто за власним вдосконаленням, а хто за перемогою.

Кожен учасник отримав свою номінацію, яка в найбільшій мірі відображала його виступ: Мустафа Неамат Заде – «Містер Креативність», Каленюк Дмитро – «Містер Мужність», Бейгул В’ячеслав – «Містер Галантність», Безорудько Дмитро – «Містер Голлівудська Посмішка», Звірянський Владислав – «Містер Артистичність», Коломійчук Денис – «Містер багатогранність», Саркісян Артем – «Містер Голос Академії».

А за підсумками журі з середнім балом 4.5 перемогу і головну номінацію «Містер УМСА 2014» отримав Звірянський Владислав, наймолодший учасник не зважаючи на конкуренцію з старшими студентами дійсно заслужив перемогу.

 

Доречі у залі глядачі мали змогу вибрати свого фаворита. Так 109 з 329 голосів і номінацію «Містер глядацьких симпатій» отримав Каленюк Дмитро, тож ми вітаємо його з почесним другим місцем!

 

Оргкомітет студентського профкому щиро вдячний за підтримку Полтавській обласній організації професійної спілки працівників охорони здоров’я України та спонсорам конкурсу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.