5ec_B7sxZPs

9 грудня 2015 року відбулася зустріч ректора Української медичної стоматологічної академії з активом студентського профспілкового комітету.

На зустрічі також були присутні члени профспілки, які виявили бажання “з перших уст” почути про загальну ситуацію, що складається на сьогодні в рідному навчальному закладі.

Ректор зазначив, що адміністрація академії активно працює у напрямку реалізації Закону України «Про вищу освіту». Головне завдання нашого вишу – забезпечити високу якість освітнього процесу і підготовки спеціалістів, які б взяли активну участь у розбудові охорони здоров’я держави. Для прозорості процесу навчання та накопичення балів впроваджується електронний журнал. Одним із важливих пунктів у роботі університету є антикорупційна складова до роботи якої долучені профспілкова організація студентів та студентське самоврядування.

Подібні зустрічі — часте явище у стінах нашої академії. В’ячеслав Миколайович завжди прислухається до думки студентів і не відмовляє у допомозі. Завдяки співпраці профспілкової організації студентів з ректором академії якість та умови навчання для студентів постійно зростають. Без уваги не залишаються питання, що бентежать студентство та постійно тривають роботи з їх вирішення.

Зустрічі з ректором завжди проходять у спокійній, по своєму домашній та конструктивній обстановці, яка забезпечує масу позитивних емоцій та натхнення для подальшої спільної роботи, що у багатовекторному плані направлена на благо студенства Української медичної стоматологічної академії!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.