26 березня 2015 року на звітно — виборній конференції відбулися вибори голови первинної профспілкової організації студентів ВДНЗУ «УМСА» та оновленого складу активу профспілкової організації.

Вступним словом на початку конференції делегатів привітала проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Ставицька Наталія Петрівна.
Також були присутні заступник декана медичного факультету № 1 — Ющенко Ю. П., заступник декана стоматологічного факультету — Нечепаєва Л. В., голова ревізійної комісії — Хижняк Л. В., представник обласного комітету профспілок — Сазонова О.В., та представники профгруп академії.

Засідання почалося зі звітної доповіді голови первинної профспілкової організації Блаженця Б.О., у якій була викладена робота профспілкового комітету з питань соціального захисту студентів, розвитку студентського самоврядування та досягнень в культурно-масовій та спортивно-оздоровчій роботі за 5 років.IMG_2649

Слово надавалося голові ревізійної комісії — Хижняк Л. В., у доповіді якої були висвітлені основні аспекти фінансової діяльності та звітності студентської первинної профспілкової організації. Недоліків у веденні фінансової діяльності не виявлено.
У процесі коротких виступів делегати оцінювали роботу студентського профкому як задовільною.

Голосуванням більшістю голосів було прийнято рішення про відкритий спосіб голосування на посаду голови студентської профспілки та обрання оновленого складу активу.
У ході конференції на порядок денний було поставлено два головних питання:
1. Вибори голови первинної профспілкової організації студентів ВДНЗУ «УМСА».
2. Вибори складу профспілкового активу профспілкової організації.

У процесі розгляду першого питання були висунуті для обговорення дві кандидатури: Онбиш Андрій студент медичного факультету № 1 4 курсу 18 групи та Кафка Михайло студент стоматологічного факультету 4 курсу 2 групи.
Для обґрунтування своєї кандидатури обом претендентам було надано слово, у якому вони зосередили увагу делегатів на аспектах своєї майбутньої роботи в первинній профспілковій організації.IMG_2653

Шляхом відкритого голосування за більшістю голосів, головою первинної профспілкової організації студентів ВДНЗУ «УМСА» було обрано Онбиша Андрія.

IMG_2647Під час розглядання другого питання порядку денного новообраний голова представив кандидатури оновленого активу профспілкової організації.
Вітаємо Андрія з обранням та бажаємо професійної наснаги, продуктивної праці та подальших успіхів у роботі з командою!!!!

Заступник голови ППО
ВДНЗУ «УМСА» Пікуль О.Ю.
Студентка 3 курсу мед. фак-ту № 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.