За ініціативою студентського профкому 6 травня для студентів, які проживають у гуртожитках №1 та №2 вперше в історії бібліотеки академії відбулася виїзна акція «Поверни заборговану книгу до бібліотеки».

2

З 17 до 20 години працівники бібліотеки разом з активістами студпрофкому на базі читальної зали гуртожитку №2 прийняли 480 книжок у 67 задоволених студентів.

3

І хоча такий захід додав додатковий клопіт працівникам бібліотеки, проте вони конкретною справою вкотре довели, що завжди раді йти назустріч своїм читачам-користувачам.

«Була приємно здивована цією акцією! Такої можливості в історії академії не пам’ятають навіть студенти 6 курсу!»  говорить студентка 4 курсу Пащенко Владислава.

До слова долучилася студентка 5 курсу Черкащенко Вікторія: «Дуже вдячна студентському профкому та робітникам бібліотеки за надану можливість зручно та легко, не виходячи з гуртожитку здати книги»

Дякуємо ініціативній групі студентського профкому, а саме студентам 4 курсу Жуку Віталію та Сороці Василю за вагомий внесок у проведенні акції.

4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.