23 квітня 2015 року на базі Полтавської державної аграрної академії відбувся семінар-тренінг «Університет, дружній до сім’ї», на якому були присутні представники студентських активів та профспілок з кожного вищого навчального закладу: ВДНЗУ «УМСА», ПДАА, Аграрно-економічного коледжу, ПНТУ ім. Юрія Кондратюка, Аграрного коледжу управління і права.

Тема тренінгу  висвітлювала мету та основні завдання проекту:

  • активне впровадження по всім вищим навчальним закладам України проекту “Рівні можливості для здобуття професії молодими матерями-студентками у вищих навчальних закладах”
  • відпрацювання кращих практик збалансованого поєднання молодими матерями-студентками навчання з сімейними зобов’язаннями
  • поширення кращих практик рівних можливостей для здобуття професії молодими
    матерями-студентками в середовищі адміністрації ВУЗу
  • напрацювання та надання пропозицій до розробки державної політики щодо гендерно-справедливих можливостей для поєднання навчання та роботи з сімейними зобов’язаннями

У ході заходу була проведена низка ситуаційних тренінгів , що висвітлювали позицію проекту, та давали більш поглиблене розуміння важливості та необхідності підтримки як молодих батьків – студентів, так і майбутніх претендентів на це звання. У найближчому майбутньому студентським профкомом УМСА планується втілення проекту у життя, метою якого є допомога та підтримка молоденьких матусь.

1

 

2 3

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.