26 березня 2015 року о 17.00 в ауд. № 6 відбудеться звітно-виборча конференція Первинної профспілкової організації студентів Вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія»

 

Первинна профспілкова організація студентів вищого

державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія»

 

П О С Т А Н О В А

 

26.03.2015р.                                                                                м. Полтава

 

Конференція первинної профспілкової організації студентів вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія» зазначає, що здійснюєсвої повноваження та представництво прав інтересів членів профспілки – студентської молоді на засадах партнерства та підтримки з боку адміністрації навчального закладу та обласної організації профспілки.

Протягом звітного періоду проведена робота щодо соціально-економічного захисту членів профспілки, зусилля спрямовувались на плідну співпрацю з профспілковим активом, старостами груп та курсів.Одним з пріоритетних напрямків організації є розвиток з фізичного виховання та спорту. Стало нормою запровадження здорового способу життя для членів профспілки.

Конференція відмічає задовільну роботу у культурно-масовому напрямку. Заходи, організовані активом профспілки отримали схвальні відгуки серед студентської спільноти.

Поряд з цим, необхідно відмітити, що в роботі первинної профспілкової організації є певні недоліки та упущення. Профспілкоюне приділено недостатньої уваги умовам проживання студентів у гуртожитках та  дотриманню ними загальних правил поведінки та проживання. Не здійснювалася належним чином співпраця з іншими підрозділами студентського самоврядування академії.

Звітно-виборча конференція Первинної профспілкової організації студентів –

ПОСТАНОВЛЯЄ:

  1. Роботу Первинної профспілкової організації студентів вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія» з 2010 по 2014 роки визнати ________________________________;
  2. Звіт ревізійної комісії __________________________;
  3. Профкому первинної профспілкової організації:

3.1.         Головним завданням вважати дієвий захист на всіх рівнях законних прав та інтересів членів профспілки, збереження і розвиток соціальних пільг та гарантій.

3.2.         Приділяти максимальну увагу умовам проживання студентів у гуртожитках; намагатися всебічно та у повному обсязі покращувати ці умови.

3.3.         Слідкувати за дотриманням умов проживання студентів у гуртожитках.

3.4.         Налагодити більш тісну співпрацю з іншими підрозділами студентського самоврядування та адміністрацією академії.

3.5.         Розробити план заходів по виконанню критичних зауважень, висловлених в ході обговорення звітної доповіді.

3.6.         Розвивати та вдосконалювати систему правового всеобучу.

3.7.         Підтримувати на належному рівні культурно-масову діяльність профспілки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.