28 квітня у гуртожитку № 4 відбувся конкурс кулінарної майстерності «ШВИДКО, СМАЧНО І КОРИСНО!», організований медичним факультетом № 1 та студентським профкомом академії. Шість конкурсанток на очах журі і глядачів готували страви, які, на їхню думку, мають бути основними у студентському меню та відповідають таким критеріям: швидкість приготування; смакові якості; користь для нашого організму.

1 Вимогливому журі у складі декана медичного факультету № 1 Рябушка Миколи Миколайовича, декана медичного факультету № 2 Похилька Валерія Івановича, голови студентського профкому Онбиша Андрія, директора медичного коледжу Кундій Жанни Петрівни, практичного психолога відділу управління якістю освіти, моніторингу і ЄКТС Климач Тетяни Миколаївни  довелося нелегко. Суп з галушками, печена картопля з салом, піца, манка, шарлотка, фруктовий салат вражали і на вигляд, і на смак.

2Крім того дівчата не лише продемонстрували свою кулінарну майстерність, а й творчо підійшли до презентації своїх страв.


3 4Ведучі Олександра Боришкевич і Андрій Лєвшин розважали глядачів вікторинами, конкурсами, та найбільшим подарунком для студентів стала дегустація страв.

5

За підсумками кулінарної боротьби, звання «Майстра кулінарної справи» отримала студентка 4 курсу Алла Падалка. А Марія Орихівська, Тетяна Черевик (студентки 1 курсу), Катерина Кириченко, Тетяна Левченко (студентки 2 курсу), Наталія Рудіченко (студентка 4 курсу) розділили номінації «Швидко і корисно» та «Швидко і смачно». Конкурсантки були нагороджені дипломами декана медичного факультету № 1 та цінними подарунками, які надала Студентська профспілкова організація.

7 8
11 10 9

 

12
Пам’ятаймо, що правильне харчування – це не просто харчування, а запорука нашого здоров’я, краси і життя!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.