З метою активізації роботи студентських рад гуртожитків з формування здорового способу життя молоді, підтримання зразкового порядку за місцем проживання, і забезпеченням умов навчання та організації дозвілля в гуртожитках академії 22-23 квітня 2014 року було проведено академічний тур конкурсу-огляду на кращу кімнату та гуртожиток академії. Перед  компетентним  журі, до складу якого входили: голова журі – проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Ставицька Н. П., члени журі – директор студмістечка, заступник голови – Андрієнко М. О., заступник декана медичного факультету №1 – Гринь В. Г., заступник декана медичного факультету №2 – Полторапавлов В. А., заступник декана стоматологічного факультету – Нечепаєва Л. В., заступник декана факультету іноземних студентів – Шепітько К. В., заступник директора медичного коледжу академії – Дашевський І. О., голова профкому студентів академії – Блаженець Богдан, голова студентського парламенту – Каплун Дмитро. З ініціативи студентського самоврядування оцінюванню підлягала не лише кімната, але й санітарний вузол та спільний коридор у блоці. Головними  критеріями оцінювання стали: естетичний вигляд кімнати, ергономіка та дизайн меблів, дотримування мешканцями в кімнаті положення про студентський гуртожиток та правил проживання, санітарно-гігієнічний стан. Слід відзначити велику допомогу студентського самоврядування гуртожитків  в проведенні конкурсу, адже ними напередодні був проведений відбірковий огляд і визначено ряд кімнат, яким випала честь позмагатись у фіналі. Журі визначило декілька кімнат, які б могли претендувати на перемогу. На жаль, декого підвів стан санвузла чи спільного коридору в блоці або відзначались порушення проживаючими положення про студентський гуртожиток.

Отже переможці:

-Стоматологічний факультет:

1 місце – кімната 330, 1 гуртожиток: Байда О., Комариста Ю., Гарбовська Г.

2 місце – блок 311, 3 гуртожиток: Сенька І., Співак О., Якущенко Ю., Шиманець Г., Педченко А.

3 місце – кімната 411, 3 гуртожиток: Шаповал І., Товма А.

-Медичний факультет №1:

1 місце – кімната 321, 4 гуртожиток: Сень М., Пипко І.

2 місце – кімната 504, 2 гуртожиток: Валюх О., Курудз Г.

3 місце – кімната 215, 4 гуртожиток: Опара Н., Бейкун І.

-Медичний факультет №2:

Кімната 211, 4 гуртожиток: Походенко О., Тищенко Є.

-Факультет підготовки іноземних студентів:

1 місце – блок 923, 4 гуртожиток: Мамаджанова С., Поладова А., Бабакулієва Г., Авезгелдієва А.

2 місце – кімната 513, 4 гуртожиток: Абдулаєва Г., Абдулаєва О.

За умовами конкурсу-огляду «Кращий гуртожиток 2014 року» визначений гуртожиток №3 (голова студради – Гердт Олена, 5 курс стоматологічний факультет, завідувачка гуртожитку – Чопенко Н. О.), «Краща кімната 2014» – 923 гуртожитку №4 (голова студ ради Халієв Мекан, 5 курс, факультет підготовки іноземних студентів, завідувач гуртожитку Погребняк П. П.) Переможці нагороджені дипломами.

Журі також зауважило (що не входило в критерії оцінювання конкурсу) ряд позитивних змін у гуртожитку, серед яких варто відзначити закінчені або розпочаті ремонтні роботи в загальних коридорах і прилеглих територіях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.