«Все в нашому житті змінюється, повторюється. Все має початок, має і кінець.  Все, що колись мало минуле, завжди матиме майбутнє.»

Як казав класик та наш земляк Микола Гоголь: « Молодість щаслива тим, що в неї є майбутнє». І це дійсно так, адже молодь є тією рушійною силою, яка може змінити життя на краще. Всім відомі, не так давно минувші, події осені 2013 року, коли відчайдушні, але сповнені щирим патріотизмом студенти київських вузів вийшли на Майдан Незалежності в знак протесту проти тодішньої корупційної влади. Багато хто скептично дивився на початок тих подій і ніхто навіть не міг уявити, що така невелика за кількістю, але сильна духом купка людей змінять світогляд всієї країни.

Окрім загальновідомих істин, Майдан навчив нас бути більш комунікабельними та відкритими один до одного. Це і стало поштовхом для проведення круглого столу із головами комісій по роботі з молоддю Профспілки працівників охорони здоров’я України та представниками студентських профспілок медичних навчальних закладів області на тему: «Молодь – надійна опора профспілок». Наш захід відбувся 6 листопада 2014 року на базі Полтавського базового медичного коледжу. До нас завітали почесні гості, яким надалася честь відкрити наш круглий стіл:   Кувічка О. І. – голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я, Гапон Т. П. – член президії обласної організації, Коломієць Н. Г. – голова первинної профспілкової організації Полтавського базового медичного коледжу, Блаженець Б. О. – голова студентського профкому УМСА. Головною метою урочистого заходу було пояснити та провести просвітницьку роботу серед молодих медичних працівників Полтавської області про мотивацію членства у профспілках, що стало одним з головних питань висвітлених головою молодіжної ради обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я, правовим інспектором праці Сазоновою Оленою Володимирівною. Були охоплені питання трудових відносин, усі аспекти та тонкості яких висвітлила Букіна Світлана Семенівна – завідувач відділом соціально – економічного захисту працівників обласної організації профспілки. Не були забуті і студенти медичних закладів, яким було детально пояснено про сутність профспілкового життя, студентського самоврядування, що чудово висвітлив голова студентського профкому УМСА Блаженець Богдан. Одним з головних питань поставлених на засідання було стипендіальне та матеріальне забезпечення студентів, які будо покладено в основу доповіді бухгалтера студентського профкому ВДНЗУ УМСА Антонова Олександра. Звичайно, як працівники медичних закладів, ми не могли не зробити кава – брейк, де наше око порадувала художня самодіяльність як студентів, так і присутніх на заході членів профспілки. Завершуючи, родзинкою нашого засідання було практичне заняття з елементами тренінгу на тему: «Ефективне спілкування – запорука успішного лідерства» завдяки голові методичного об’єднання голів студентських профкомів ВНЗ І – ІІ р. а. Полтавської області Подтикан Ірині Володимирівні.

Ми вдячні всім хто завітав до нас і бажаємо вам професійного процвітання та успіхів у подальшій діяльності!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.