12Святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня, згідно указу президента від 29 червня 1994 року № 340/94.
Європейські види спорту, такі як футбол і боротьба почали поширюватися в Україні з кінця XIX ст. На теренах всієї європи було відоме ім’я українського борця греко-римського стилю Івана Піддубного.
Багато перемог здобули українські спортсмени, виступаючи в різних видах спорту у складі збірних команд СРСР. Легендами українського спорту є стрибун Сергій Бубка, футболісти Олег Блохін та Ігор Бєланов, які були відзначені «золотим м’ячем” як найкращі футболісти Європи.
Визнана в світі і українська школа художньої гімнастики. Зірками цього виду спорту свого часу були Ірина Дерюгіна і Лариса Латиніна, яка завоювала 18 олімпійських медалей з них 9 золотих, 5 срібних та 4 бронзові — це найбільше досягнення українських гімнасток в історії олімпіад. Всього українськими спортсменами було завойовано більше чотирьохсот олімпійських медалей.
Отож, щоб не залишатися осторонь святкування Дня фізичної культури та спорту студентський профспілковий комітет разом зі студентськими радами гуртожитків №1 та №2 організували осінній турнір з волейболу. Чудового сонячного ранку суботи, коли нічна осіння прохолода без жодного шансу поступається теплому сонечку, до спортивного майданчику прямують збірні команди з волейболу. У ігровому протистоянні взяли участь дві команди: збірна команда гуртожитку №1 ( капітан команди Атамась Євгеній, студент 3 курсу, стоматологічного факультету) та збірна команда гуртожитку №2 (капітан команди Вайсман Дмитро, студент 6 курсу, медичного факультету №1). Весь турнір проходив під пильним суддівським наглядом студента 5 курсу, медичного факультету №1, капітана волейбольної команди академії Мокляка Олександра.
За результатами зіграних ігор, впевнену перемогу отримує збірна команда з волейболу гуртожитку №2 (голова студради гуртожитку – Гончарук Олександр). Переможці та учасники турніру були нагороджені дипломами голови студентської профспілкової організації.
Правильно та з користю проведений час підняв настрій та спортивний дух не лише учасникам гри, а й глядачам, які прийшли вболівати за збірні команди своїх гуртожитків. Всі, без виключення, отримали масу задоволення, хороший настрій та зарядились сильною спортивною мотивацією.

Враховуючи побажання студентів, наступний спортивний турнір серед гуртожитків академії планується провести весною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.